Man
Table 1 | Results | |
---|---|---|
14:00 | Robert Nagy - Andrey Dydik | 8 - 11 11 - 4 11 - 1 |
14:20 | Tomaš Kodydek - Patrik Takač | 11 - 5 6 - 11 3 - 11 |
14:40 | Andrey Dydik - Borut Višnikar | 0 - 11 3 -11 |
15:00 | Patrik Takač - Luka Bergant | 8 - 11 14 - 12 11 - 3 |
15.20 | Borut Višnikar - Robert Nagy | 12 - 1 11 - 4 |
15:40 | Luka Bergant - Tomaš Kodydek | 5 - 12 7 - 12 |
16:00 | Mirjan Brajdič - Ondrej Gurecky | 3 - 11 6 - 12 |
16:20 | ||
16:40 | Quarterfinal 1 (1st A [Borut Višnikar] - 2nd B [Tomaš Kodydek]) | 11 - 0 12 - 10 |
17:00 | Quarterfinal 2 (1st B [Patrik Takač] - 2nd A [Robert Nagy]) | 8 - 11 7 - 12 |
17:20 | places 5 - 8 1 (losers Q1 [Tomaš Kodydek] - Q4 [Jiri Polašek]) | 11 - 0 11 - 0 |
17:40 | Semi final 1 (winners Q1 [Borut Višnikar] - Q4 [Daniel Belka]) | 11 - 8 12 - 3 |
18:00 | 5th place match [Tomaš Kodydek] - [Ondrej Gurecky] | 7 - 12 12 - 6 11 - 7 |
18:20 | final [Borut Višnikar] - [Robert Nagy] | 11 - 7 11 - 5 |
Table 2 | Results | |
---|---|---|
14:00 | Mirjan Brajdič - Daniel Belka | 6 - 12 3 - 11 |
14:20 | Ondrej Gurecky - Adam David | 12 - 3 6 - 12 11 - 3 |
14:40 | Adis Dizdarevic - Jiri Polašek | 8 - 11 5 - 12 |
15:00 | Ondrej Gurecky - Daniel Belka | 11 - 14 11 - 1 6 - 11 |
15.20 | Adam David - Mirjan Brajdič | 12 - 8 12 - 10 |
15:40 | Jiri Polašek - Robi Kogovšek | 12 - 10 3 - 11 3 - 12 |
16:00 | Daniel Belka - Adam David | 12 - 5 11 - 3 |
16:20 | Robi Kogovšek - Adis Dizdarevic | 11 - 5 11 - 6 |
16:40 | Quarterfiinal 3 (1st C [Robi Kogovšek] - 2nd D [Ondrej Gurecky]) | 15 - 13 13 - 10 |
17:00 | Quarterfinal 4 (1st D [Daniel Belka] - 2nd C [Jiri Polašek]) | 11 - 2 11 -2 |
17:20 | places 5 - 8 2 (losers Q2 [Patrik Takač] - Q3 [Ondrej Gurecky]) | 14 - 11 10 - 12 10 - 12 |
17:40 | Semi final 2 (winners Q2 [Robert Nagy] - Q3 [Robi Kogovšek]) | 11 - 9 11 - 6 |
18:00 | 7th place match [Jiri Polašek] - [Patrik Takač] | 6 - 11 12 - 10 10 - 12 |
18:20 | 3rd place match [Daniel Belka] - [Robi Kogovšek] | 12 - 8 11 - 9 |
Woman
Table 3 | Results | |
---|---|---|
14:00 | Zuzana Sochmanova - Tereza Prikrylova | 3 - 11 3 - 11 |
14:20 | E2 - Aida Dizdarevič | canceled |
14:40 | Eva Lesova - Merima Pribinja | 11 - 0 11 - 0 |
15:00 | Nikolett Floki - Selma Zdralič | 11 - 1 11 - 0 |
15:20 | E2 - Tereza Prikrylova | canceled |
15:40 | Aida Dizdarevič - Zuzana Sochmanova | 2 - 12 6 - 11 |
16:00 | Nikolett Floki - Merima Pribinja | 11 - 0 11 - 0 |
16:20 | Selma Zdralič - Eva Lesova | 0 - 11 0 - 12 |
16:40 | Tereza Prikrylova - Aida Dizdarevič | 12 - 0 12 - 3 |
17:00 | Zuzana Sochmanova - E2 | canceled |
17:20 | Merima Pribinja - Selma Zdralič | 4 - 12 6 - 12 |
17:40 | Eva Lesova - Nikolett Floki | 12 - 7 12 - 9 |
18:00 | Semi final 1 (1st place E [Tereza Prikrylova] - 2nd place F [Nikolett Floki]) | 8 - 11 13 - 16 |
18:20 | Semi final 2 (1st place F [Eva Lesova] - 2nd place E [Zuzana Sochmanova]) | 11 - 0 11 - 1 |
18:40 | 3rd place match (Loser SF 1 [Tereza Prikrylova] - Loser SF 2 [Zuzana Sochmanova]) | 11 - 2 12 - 2 |
19:00 | final (Winner SF1 [Nikolett Floki] - Winner SF 2 [Eva Lesova]) | 6 - 12 6 - 12 |